ENOVIA PLM Çözümleri

İşletmeler büyüdükçe karşı karşıya geldikleri problemler de değişmeye başlar. Özellikle de arge ve mühendislik bölümleri için ekipler büyüdükçe ve yapılan çalışmalar arttıkça doğru dataya kısa zamanda ulaşmak çalışanların büyük zamanını almaktadır. Yapılan incelemelerde bir tasarımcının %30-35 zamanının doğru datayı aramak ve ulaşmakla geçtiği bu sürede asıl işlerini yapamadıklarını ortaya koymaktadır. İşletmeler büyüdükçe mühendislik ve ürün geliştirme süreçleri de karmaşıklaşmakta, proje yönetimi ise kritik bir nokta haline gelmektedir. Tüm bu gereksinimleri tam bir entegrasyon ile tek bir çatı altında birleştirmek işletmelerin en büyük kozları olacaktır.

Dassault Systemes işletmelerin daha verimli çalışmalarını sağlamak ve daha rekabetçi kılabilmek için ENOVIA ürününü ortaya çıkarttı. V6 tüm bu süreçleri online olarak standart bir web tarayıcısı ile ve tek bir çatı altında yönetebilmektedir. Ölçeklenebilir ve geniş yelpazesi ile farklı sektörlere o sektörlere özel çözümler sunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Bilimin değil de teknolojinin peşinde harcanan yüzyıllar başlıklı makalemizde mühendislik, teknik bilimler ve teknik bilimler nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

One Response

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top