Finaller…

  • Bi insanın 7 tane sınavı olupta sadece birisine çalışırmı hiç? Yaklaşık 3 gündür melihle birlikte sadece ve sadece Hidroliğe çalışıyoruz  ve sınavda 4 gün sonra, yani yaklaşık 3 gün daha bu sınava çalışıcaz demektir, bari geçerizde çalışmalarımıza değer, bu arada bu dersten geçip ötekilerinden kalmak diye bi ihtimalde var. Valla melih , ilhan ben üçümüzde sadece bu derse çalışıyorsak bi bildiğimiz vardır işşallah, ya bak şimdi aklıma geldi salı günü ilk sınav imalat olmasına rağmen ona çalışmıyoruz, çarşamba olan hidroliğe çalışıyoruz, ne diyeyim allah sonumuzu hayır etsin.
  • Ya çalışmaktan o kadar bıktım her halde içimi buraya döküyorum. Melih’te karşımda telefondan oyun oynuyor, valla hadi ders çalışalım desem kalkacağı yok, oynadağı oyunuda normal bi zamanda versen yüzüne bakmaz, her halde finallerin yan etkileri olsa gerek.
  • Bu arada 28 mayıs olmasına rağmen havalar gayet serin, tam finallere çalışmalık bi hava var yani, hep tekrarladığım bi lafı gene tekrarlıcam “Tanrılar bizim ders çalışmamızı istiyor” , melih bu lafa çok sinir oluyor.
  • Belkide beni en motive eden olgu ise finallerden sonra tatil planının olmasıdır (gerçi oda çok karışık bi durum) ya finallere çalışırken durup durup tatil planları yapmak, tatil bütçesi oluşturmak insanı motive ediyor ve tatil yerinin olympos olması insanı dahada heycanlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Sadece bi şeyler yazmak için başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses

  1. Yeni görüyorum bu yorumu ne güzelde özetlemişin 🙂 o günler aklıma geldi şimdi. Veee ewet hidroliği geçtik 😛

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top