Gökçe de Aramıza Katıldı

Uzun zamandır yazmıyorum, itiraf etmeliyimki kendi siteme bile girmiyorum, geçmiş yazılarıma baktığımda da böyle giriş cümleleriyle başlamış yazılırımın olduğunu gördüm hatta o yazılarımın devamı “bundan sonra yazmaya başlayacağım…” gibilerinden oluyordu ama bu yazım öyle devam etmeyecek, ben gerçekten yazmamaya devam edeceğim gibi gözüküyor ve bunun kendi içimde gerçekten sebepleri var, evet yazmama sebeplerim var ve bu sebepler beni vicdanen rahatlatsa da yazmamak cidden canımı sıkan bir durum.

Neyse gelelim bu yazımın yazmama sebep olan olaya. Canımdan çok sevdiğim kuzenim Gökçe İrem AKGÜN’ü de blog yazarlığı dünyasına kazandırmış bulunmaktayım www.gokçeiremakgun.com bundan önce blog yazarları grubunda ilhan ve mami’ye şimdi de gökçe eklenmiş durumdadır. Aslında hepimizin blog yazarı olmasında en büyük pay sahibi olan ise ilhan dır, onun hakkını hiç bir zaman ödeyemeyiz. www.ilhan.biz

Kuzenimin blog yazarlığına başlamasını burdan duyuruyor ve tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu bloğunu br başlangıç olarak görmekteyim ve onunla kurduğum hayallerin ilk adımını attığımızı düşünmekteyim. Onunla ilgili kurduğum hayalleri bir bilse belki ağzı açık bir şekilde dona kalacaktır. Şimdilik yavaş yavaş anlatmaya başladım hayallerimi (birden anlatıp kızın omuzlarını çökertmeyeyim)

Bana gelince sosyal hayatımda daha fazla vakit bulduğum taktirde tekrardan bloğumda yazılar paylaşmaya başlayacağım.

Bir önceki yazımız olan Hayatın Gri Tarafındayım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top