Hayatımın En Kötü Günü

Ancak kendime gelebildim, yaşadığım bu olaydan 24 saat sonra ancak toparlayabildim psikolojimi. Bu olayı anlatmadan önce artık hayatımda beni üzecek olayların çok azaldığını söyleyebilirim, çünkü öyle bir üzüntü yaşadım ki bu üzüntünün yanında daha önceleri yaşadığım saçma sapan şeylerin lafı olmayacak derecede büyük bir şeydi.

Hayatımda en değer verdiğim insanların en başında gelir kuzenim Gökçe, kuzenim dün kollarımda bir kriz geçirdi ve aynı zamanda da bayılmıştı, krizi bitince baygınlığı devam etti ve kollarımda öylece hareketsiz bir şekilde kalla kaldı işte ben tam o anda kuzenimin kollarımda öldüğünü düşündüm, o anki duygularımı, kafamdan geçenleri anlatabilmek, yazabilmek mümkün değil, nefes aldığını hissedebildiğim o 3 saniye bana bir ömür geldi ve belkide beni 10 yıllık yıprattı, yaşlandırdı. Şimdi ise bunları buraya rahatlıkla yazabiliyorum çünkü kuzenim yapılan testler, tahliller sonucunda gayet iyi, sağlıklı.

Bir önceki yazımız olan Benim hayatımın eksenini 7 yaşından 17 yaşına kadar tanıştığım arkadaşlarım oluşturuyor başlıklı makalemizde arkadaşlar, arkadaşlık ve çocukluk arkadaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Responses

  1. allah kimseye böyle bir hadise vermesin,çok geçmiş olsun kardesim alalh onu size bağışlamış hayatın kısa olduğunu şimdidaha iyi anladım kardesim…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top