Sadece bi şeyler yazmak için

Bi şeyler yazmak istedim, bazen kendi kendime düşündüğüm konuları, hatta kendi içimde tartışmaya açtığım konuları bi yerlere yazmak istedim, hem belkide birileride okur diye düşündüm ama aynı zamanda da her zaman kayıt altında dursun dedim, çünkü bundan önce düşündüğüm her şeyi illa bi kağıt parçasına yazmışımdır ama şimdi o kağıtlar kim bilir nerelerdeler? Bi ara faceye bi şeyler yazdım ama orasıda çok yaban geldi, arkadaşlarım günde yüzlerce şey paylaşırken, en beğenilen şeylerin bile süresi 2 günü aşmazken, benim oraya bi şeyler yazmam, karalamam çok ironik geldi. En sonunda düşünce olarak ise bi blog açma fikri doğdu, aslında bu bloğun oluşmasında da bir kaç etken vardır, önceliklik etken yada beni gaza getiren, “-evet ya blog açıp ve oraya bi şeyler yazabilirim.” dememde ki etken “sosyal ağ” filmi oldu diyebilirim, sonrasında ise teknik olarak nasıl yapılacağını bana izah eden ve hala izah etmeye devam eden “teknik admin” ilhan sayesinde oldu (sağolasın ilhancım) eee tabi Melihinde hakkını vermek lazım blog ile ilgili az moralimi bozmadı “-biri bloğuna girecekte, yazılarını okuyacakta, yazdıklarını beğenecekte, sende mutlu olacan!!.” gibi laflar edip az moralimi bozmadı.

Ama şimdide üzerimde kendi kendimi bi şeyler yazma baskısı oluşturdum gibi geliyor, umarım zamanla bu duyguyu da üzerimden atarım. İlk uzun metrajlı yazı olarak bu yazı kayıtlara geçsin.

Bir önceki yazımız olan Orkan BURAN başlıklı makalemizde buran ve orkan hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Responses

  1. Blog açıp yazı yazmasan, ne birisi bloğuna girer, ne birisi yazmadığın yazıları okuyup beğenir, nede yorum yapar. Şimdi ise en azından mutlu olmak için bir umudun var 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top