Ne ? Tatil mi ?

Ve finaller bitiyor en sonunda beklenen tatil geldi “Olimpos Tatili”, kesin olarak plan belirlenmese de, bi yerden planın ilk adımlarını atmak gerekiyordu yoksa tatil bi boşluğa doğru gidiyor ve bunun içindir ki ilk adamı ben blogumumdan atıyorum. Bu yazıda gidecek olan 5 kişilik ekip tarafından bi iletişim sorunu olmasın, bi mesaj kargaşası olmasın diye teknik detayları yazıcam, Olimposu anlatan yazımı ise Antalyanın güneşinde, ayaklarımı suya sokarken ve buz gibi biramı yudumlarken yazıcam.

İlk önce tarih konusunda ki belirsizliği giderelim ve tarihe  son noktayı koyalım, ben buradan tatil başlangıç tarihini 24 haziran (gerçi daha öncede üç aşağı beş yukarı bu tarihte anlaşmıştık ama bi kesinlik katmamıştık) olarak belirliyorum, herkes için en uygun tarih bu diye düşünüyorum, Melihin 30 hazirandaki düğün için Bursa’da olması lazım, Melih için 24 haziranda çıkıp – 30 haziranda burda olmak en iyisi, benim için ise her tarih uygun olmasına rağmen en uyan tarih 24 haziran  (her ne kadar yaz okuluna bi hafta taksamda en uygun tarih bu), ilhan için ise her tarih uygun, valla ilhana şimdi gidelim diyeyim kalkar gelir 🙂 Kemal içinde her şeyin rahat rahat kesinleştiği bi tarih onun içinde bi sorun yok diye düşünüyorum, şükrü içinde en uygun tarih, Şükrüye hergün bayram olduğu için bi şekilde kendini bu tarihe ayarlar artık,  yani kısacası 5 kişiyi aynı tarihe ayarlamak kadar zor bi durum yok onun için tekrar ilan ediyorum  24 haziran gecesi  tatilin başlangıç zamanı.

Benim (ve şükrünün) İstanbuldan yolculuğum  24 haziran cuma akşamı Bursaya hareket etmekle başlıyor, gece yarısı gibi Bursada, benim evde tatil ekibiyle buluşup, cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 4 gibi yola koyulup, tahmini 8-9 saat sürecek olan yolculuktan sonra, öğle saatleri gibi Olimpos’a varmak planın teorik kısmı ama uygulamaya bu plan nasıl yansıcak bilmiyorum.

İşşallah kimse için bi sorun, bi aksaklık olmaz, kazasız belasız tatilimizi gerçekleştiririz.

Bir önceki yazımız olan Mühendislik ve Takım Çalışması başlıklı makalemizde başarının sırrı, mühendis nedir ve mühendiskik ve takım çalışması hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Responses

  1. Ya ilhancım şu rezervasyonu da yapsak diyorum, bende kontör yok 🙁 5 kişilik odalar, ağaç ev olsun, sen yapabilirmisin?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top